NOWOŚĆ - SPORTOWE ZIELONE SZKOŁY Z GWIAZDAMI

" ...Dane z badań mówią, że obecne pokolenie dzieci jest pierwszym, którego przewidywana długość życia jest krótsza od pokolenia jego rodziców.

Równocześnie dzieci, które ćwiczą osiągają 15% lepsze wyniki w nauce, rzadziej korzystają z używek, więcej zarabiają jako dorośli (www.designedtomove.org). Rolą szkół, organizacji pozarządowych i autorytetów jest zaangażowanie się w pracę na rzecz kształtowania zdrowych nawyków, które ochronią młode pokolenie i wyposażą je w kompetencje potrzebne do realizacji życiowych aspiracji.

Sportowa Zielona Szkoła z Gwiazdami jest naszą odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

W czasie kilku wspólnie spędzonych dni uczennice i uczniowie będą mogli w kontakcie z Marcinem Gortatem i Arturem Siódmiakiem uczyć się o tym jak dbałość o zdrowy styl życia pomaga realizować życiowe aspiracje i przezwyciężać przeciwności losu. Opracowany przez Gwiazdy program sportowy pozwoli na naukę  poprzez wspólną zabawę. Zdrowe posiłki i program dodatkowy dostarczy wiedzę o wolontariacie sportowym i otaczającym szkołę pięknym regionie Kaszub.

Wierzymy, że wspólnie spędzony czas zainspiruje uczestników do dalszej aktywności i kształtowania zdrowych nawyków wspierając ich w dążeniu realizacji własnych marzeń..."

Monika Chabior - Prezes Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej

 

Zapraszamy serdecznie do pobrania oferty w formie pliku pdf i skorzystania z naszej propozycji >>

Ośrodek jest własnością Fundacji Orły Sportu

Sporthotel Delfin
84-100 Puck, ul. Lipowa 3

tel. 58 673-00-80, fax. 58 673-16-63
e-mail: biuro@frkfsporthotel.pl

Copyright: SportHotel Delfin w Pucku. Projekt i realizacja: PodisPromotion