Imprezy integracyjne

 

Proponujemy Państwu dwa rodzaje imprez integracyjnych: turnieje sportowe oraz wieczory tematyczne. Bez względu na wybrany typ i rodzaj zajęć, wszystko przygotowujemy indywidualnie dla grupy, często  proponując  wiele niekonwencjonalnych rozwiązań.

 

Turnieje sportowe

W ramach Waszej imprezy oferujemy możliwości rywalizacji zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i drużynowych. Rywalizacja sportowa  to gwarancja świetnej zabawy i  integracji zespołu ale też  dreszcz emocji oraz sprawdzenie drużyny w dążeniu do zwycięstwa.

 

1. KRĘGLE

Kręgle to łatwy nie wymagający specjalnych umiejętności sport. Może grać w nie każdy.

Strącenie kręgli nie jest skomplikowane, a im lepsze rzuty, tym bardziej fascynująca staje się gra.

 

2. STRZELECTWO

Każdy może spróbować swoich sił zarówno na strzelnicy, jak i na stanowisku łuczniczym.

Satysfakcja z trafienia w dziesiątkę bezcenna dla każdego.

 

3. TURNIEJE  siatkówki, piłki nożnej, tenisa stołowego oraz innych dyscyplin w których każdy z uczestników ma okazję pokazać na co go stać oraz przekonać się jak wielki potencjał w nim drzemie.

 

 

Wieczory tematyczne

Imprezy tematyczne są doskonałym sposobem na spędzenie wieczoru w firmowym gronie. Sprzyjają integracji oraz poprawiają komunikację między pracownikami.

 • BIESIADA KASZUBSKA
  Kultura i zwyczaje Kaszub, jako jedne z najbardziej charakterystycznych w Polsce dają możliwość organizacji unikalnej imprezy tematycznej.
  W czasie wieczoru  wspólnie nauczymy się kaszubskiego alfabetu, spróbujemy regionalnych potraw  oraz posłuchamy kaszubskiego Gawędziarza lub kapeli, która zaprosi do wspólnej zabawy, przy tradycyjnych przyśpiewkach i przy akompaniamencie ludowych instrumentów.

 

 • BIESIADA MORSKA
  Tego wieczora wraz  z  zespołem  biesiadno – szantowym, który zaśpiewa i zagra (gitara akustyczna, harmonijka ustna, akordeon) popularne marynarskie i  szantowe przeboje wybierzemy się w podróż przez morza i oceany, odwiedzając po drodze egzotyczne wyspy.

 

 • DANSING  z  PRL
  Tym razem zaprosimy Gości na podróż w czasie. Będzie można spróbować potraw serwowanych w barach mlecznych, a w oprawie muzycznej nie zabraknie piosenek i przebojów z tamtego niezapomnianego okresu.

 

 • DISCO NIGHT
  Szalona zabawa w rytmie disco. DJ przypomni wielkie przeboje lat 70-tych i 80-tych, które większość z nas pamięta i potrafi zaśpiewać, zatem dodatkiem do wieczornego grania może być śpiewająca zabawa w karaoke.
Ośrodek jest własnością Fundacji Orły Sportu

Sporthotel Delfin
84-100 Puck, ul. Lipowa 3

tel. 58 673-00-80, fax. 58 673-16-63
e-mail: biuro@frkfsporthotel.pl

Copyright: SportHotel Delfin w Pucku. Projekt i realizacja: PodisPromotion