TRANSMISJA LIVE

Dzięki możliwościom jakie daje sieć wifi w Ośrodku, możemy zaoferować Państwu dodatkową usługę transmisji konferencji na żywo do 500 jednoczesnych uczestników.

Nasi Partnerzy to profesjonalne ekipy realizacyjne, które zarejestrują wydarzenie i wyemitują na żywo w internecie. Dzięki temu w tani i efektywny sposób macie Państwo możliwość dotarcia z transmisją live do swoich odbiorców, a event  obejrzy na komputerze, smartfonie, tablecie każdy, kto ma dostep do internetu.

Unikalna platforma pozwala umieścić materiał z wydarzenia na dowolnej stronie internetowej.

 

SYNCHRONIZACJA MATERIAŁU VIDEO ZE SLAJDAMI

Cechą wyróżniającą usługę jest możliwość synchronizacji na żywo materiału filmowego z tradycyjną prezentacją multimedialną – w  oknie video transmitowane jest wydarzenie, okno prezentacji wyświetla natomiast aktualnie omawiany slajd. Odbiorca może w każdej chwili włączyć widok pełnoekranowy dowolnego z tych okien. Widoczny pod nimi pasek slajdów pozwala użytkownikowi na swobodne poruszanie się między poszczególnymi fragmentami prezentacji. W oknie transmisji można umieścić także formularz do zadawania pytań przez internautów, które moderator dyskusji wyświetli prelegentowi na dowolnym ekranie.

W razie potrzeby dostęp do materiału zostanie zabezpieczony unikalnymi hasłami, dzięki czemu w wydarzeniu będzie mogła uczestniczyć tylko wskazana  grupa użytkowników.

 

Ceny za usługę - od 3900 zł netto

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty!

Ośrodek jest własnością Fundacji Orły Sportu

Sporthotel Delfin
84-100 Puck, ul. Lipowa 3

tel. 58 673-00-80, fax. 58 673-16-63
e-mail: biuro@frkfsporthotel.pl

Copyright: SportHotel Delfin w Pucku. Projekt i realizacja: PodisPromotion